Angelika

Üks väga tähtis osa minu töö tulemusest on tagasiside kliendilt, see on mulle väga oluline ja küsin alati personaalselt kõikide käest kes minu juures pildistamas käivad.  Sellest ma õpin ja arenengi. Ja just see osa mind ka kõige rohkem motiveerib, kui tean et olen suutnud panna kellegi tundma ennast ilusa ja erilisena, tõstnud enesehinnangut ning teinud inimese nii õnnelikuks.

Noor neiu Angelika aga jättis sellise  tagasiside mis kuidagi eriti hinge läks, jagan seda ka Teiega:
“Ma ei oskagi kuidagi sõnastada seda mis sa tegid, see vb on nii väike asi sinu igapäevasest elust, aga ma ei ole iialgi uskunud või môelnud selle peale, et ma vôin selline välja näha, selline olla. Need pildid on nagu kuskilt ma ei tea kust vôetud.. aga näitavad mulle seda, et ma vôin olla normaalse välimusega naine, ja mitte laps. Naine. Sa oled fantastiline inimene ja teed oma tôôd mega megaaaaa hásti! Terve session oli täis positiivsust ja head tuju, sinuga oli väga hea ja mugav tööd teha. Suuured tänud sulle! Olen praegu kuskil eufoorias. Appi mul tuli pisar silma .. ei ole vôimalik, et see on reaalne. Mul on nii nii hea meel, et ma leidsin su.”

Üks osa fotograafi juures käimisest on tõesti see et saad endast ilusad pildid, aga palju suurem ja tähtsam on emotsioon ja kogemus mis sellega kaasneb. Minu jaoks on iga sessioon tähtis ning lähenen kõikidele klientidele personaalselt, meil kõigil on oma head ja vead ning aitan Sul avastada endas just selle parema, kaunima külje. Tule ja veendu ise :)

maria@fotovili.ee
www.fotovili.ee

MUAH: Reelika Reiman

JPEG12DSC_3181DSC_3099JPEG10DSC_3086JPEG11DSC_3067

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>