Argipäev vajab muinasjutte

Untitled-1 Tere!

Olen Maria, fine art portreefotograaf, spetsialiseerunud pildistama naishingi alates kuuendast eluaastast :)
Peegelkaamera võtsin esimest korda kätte aastal 2012 ning sealt edasi on olnud üks põnev teekond oma unistuste tööni – tänaseks on endisest kontorirotist saanud elukutseline täiskohaga fotograaf – teen ja loon seda mis on minu kutsumus ning mida tõeliselt armastan ja naudin!

Eelkõige pildistan naise ilu, beebiootust ja tüdrukuid. Kuid loomulikult on teretulnud minu kaamera ette ka pojad, vennad ja isad – st teen ka perepilte :)
Minu fotod on loomingulised, kergelt kunstilised ja romantilised, armastan sügavaid värve ja müstilisust. Mind inspireerib loodus ja õhtupäike, meeldib luua koos keskkonnaga oma muinasjutulist lugu rääkivad pildid, seda ka sügisel ja talvel – igal aastaajal on oma võlu mis tuleb osata lihtsalt välja tuua. Ema ja endise modellina olen põiminud oma fotodesse nii laste siirast olekut kui ka moefotograafiast inspireeritud glamuuri, igal sessioonil valin hoolikalt nii poose, tausta kui ka valgust, samuti panen suurt rõhku fototöötlusele.

Usun, et nii nagu iga kunstnik, paneb ka fotograaf oma piltidesse killukese iseendast – seega naised minu fotodel on alati naiselikud ja enesekindlad. Minu eesmärk on luua Sinust ajatud, õrnad ja sensuaalsed fotod mis ei jääks failidena arvutisse surema ning ainult 10x15cm trükina albumikaante vahele vaid tekitaksid sellise “vau efekti”, et leiaksid nende seast ka pildi mis suure lõuendina auväärselt kodu seina kaunistaks – kunstiteos Sinust endast. Ootan Sind endaga pildistama, et näidata kuidas mina Sind näen ja peale seda õpid ka ise ennast nägema hoopis uues valguses!

Argipäev vajab muinasjutte…

Rõõmsate kohtumisteni!

Jälgi mind sotsiaalmeedias