Argipäev vajab muinasjutte
Art Couture

Sinust saab kunstiteos, mis väärib suure lõuendina kohta kodu seinal. Ideed räägime enne põhjalikult läbi, mõtleme koostöös stilistiga välja lavastuse mis oleks Sinulik – Fantaasiasessioonidesse püüame põimida ka osakese inimesest endast, et fotod räägiksid loo sellest kes Sa oled või Sinu hetkeseisust elus, seda läbi muinasjutulise stiili ning fantaasiamaailma. Viime Sind müstilistesse metsadesse, salajastele radadele kus kehastud mõneks tunniks ebamaiseks muinasjutu kaunitariks! Seda on raske sõnadesse panna, peab ise kogema. Art Couture pakett on mõeldud naisele kes soovib isikupära, originaalsust ning sügavama tähendusega ainulaadseid fantaasiarikkaid fotosid. Pildistamisel kasutame ka erinevaid rekvisiite fotolavastuse jaoks. Lõpptulemus on segu Haute Couture ja Fine Art stiilist.

Fantaasiasessiooni läbiviimiseks on kolm olulist osa:

 

Iluteenused:

 

Fantaasiameik 55-75 eur

Soeng 15-25 eur

 

Stilistika jaoks kaks varianti:

 

1. Spetsiaalselt Sulle käsitööna põnevatest/originaalsetest materjalidest valmistatud kostüüm (ala raamatulehtedest, samblast, puuoksadest couture kleit) +  lavastus/rekvisiidid 145 eur

2. Kui idee võimaldab, kasutada kostüümilaenutust Estonia teatrist -20 eur, millele lisandub lavastuse hind 70 eur.

 

Fotosessioon

Ajakulu ca 1,5-2 h // 20 töödeldud fotot originaalsuuruses JPG failidena mälupulgal, millest 3 fine art eritöötlusega/manipulatsiooniga // 10x15cm paberfotod // Fotopakk Smartposti automaati.

250 eur

 

Pildistamine toimub väljaspool stuudiot. Sessiooni hind sisaldab broneerimistasu 50 eur. Tallinnast väljasõites lisandub transporditasu.
Enne fotosessiooni broneerimist palun tutvuda TINGIMUSTEGA.

 

Fotovili OÜ (reg nr 12880087)

Jälgi mind sotsiaalmeedias