Klientide tagasiside

Aitäh!

Olen südamest tänulik kõikidele klientidele kes on ennast minu kaamera ette usaldanud!

Mari

Maria tööd on salapärased ja pisut müstilised, samas loomulikud ja pildil olevat tegelast iseloomustavad.
Sessioon Mariaga kulges täiesti vabas õhkkonnas, ta ei kiirustanud takka, juhendas piisavalt. Väga mõnus oli teha koostööd ning hinge jäi pärast hea tunne.
Kui pildid kätte saime, siis ei suutnud ma vaimustust tagasi hoida. Lihtsalt imelised. Jagasin mõningaid neist ka oma lähedastega ning kõigilt sain tagasisidena ainult kiidusõnu. Eriti jäi meelde kommentaar: “Neis piltides on nii palju armastust!”
Aitäh nende eriliste hetkedel ja tunnete jäädvustmise eest!

Ethel

Olen varem ka pildistamas käinud, kuid pole varem tundnud, et fotograaf oleks sama palju olemas ja valmis ajurünnakuteks, kasvõi kell 10 õhtul ehk siis fotograaf oli väga abivalmis ja koostööaldis.
Fotograaf juhendas ja kõik käis väga kiiresti. 
Portreefoto puhul ideaalne. Tundsin ennast väga hästi. Tulemus on 100% nii nagu ootasin.

Eveli

Suurepärane kogemus, mida iga naine võiks kogeda, et end tunnikese muinasjutu printsessina tunda :) Maria jagas palju kasulikke juhiseid, kuidas riietust ja kogu komplekti ette valmistada, sellest oli väga palju abi. Sessioon möödus mängleva kergusega. Kui on tegemist inimesega, kes ei tunne end piltidel poseerides kõige mugavamalt, siis Maria tegi elu väga lihtsaks – andis täpsed juhiseid millist poosi võtta, kuidas nägu hoida, kuhu vaadata jms.
FOT_6329

Gertrud

Maria on lihtsalt suurepärane. Lisaks sellele, et ta on inimesena nii soe, armas ja sõbralik, on ta ka üliandekas fotograaf. Tema tehtud pildid on lihtsalt võrratud ja paremaid ei oska tahtagi. Kui pildistamas oled, siis enam vähem aimad millised pildid tulevad. Kui aga pildid kätte saad, kukud pikali, kuna ettekujutusest on asi heas mõttes kaugel. Sa lood tõesti igast fotost muinasjutulise hetke. Ja näha on, et paned sinna ka killukese oma hingest 😊miks need muidu nii lummavad on 😍

getu

Gisela

Sain supper elamuse! Sinu koostööpartner meikar oli väga hea ja Sinu kohta võin öelda piltlikult, et suudad panna ka karu tantsima ☺️ teed tõesti ilusaid pilte!

FOT_1660

Sirli (Emily ema)

Üks parimaid fotosessioonikogemusi. Samuti suurepärane töötlus ja lõpptulemus.

Võetud oli ka stilist, kes suhtles samuti väga sõbralikult lapsega ning fotograafi ja stilisti omavaheline koostöö oli samuti suurepärane. Jäi mulje, et stilist tegi oma tööd väga suure pühendumuse ning armastusega, mistõttu valmiski imeilus lõpptulemus.

Mulle meeldib suhtumine, et masstoodang ja liinitöö pole Sinu rida ning iga sessioon on unikaalne. Jätka samas vaimus. Ma olen veendunud, et me kohtume veel ;-)

FOT_4280

Joy:

Ma olen sõnatu Maria. Päris ausalt! Ma ei oodanud et ma selline võin välja näha, hea on kohe vaadata ja ilus olla. Ei jõua sind ära tänada. Meelikale ja sinule ja Eliisele Suur aitäh! Ja üleüldse mul oli õigus: te olete parimad. Kindlasti võtan AINULT sinuga ja sinu tiimiga ûhendust kui pildistada vaja. Tänan sind veelkord ilusate piltide eest.. ♡♡ ma pole sellist laikide sadu enne näinud. Väga lahe kogemus.

Vaadates peegelpilti olen tihti tabanud end mõttelt, et kuidas niipalju on muutunud, peale esimest fotosessiooni sinu juures. Muutunud seoses sellega, mida ja kuidas ma oma peegelpiti näen. Jah, mis seal salata eks ma olen oma välimusega üldjoontes rahul olnud. Erilisi komplekse pole kunagi põdenud aga viimased aastad on olnud päris väljakutsete rohked nii et unustasin end peaaegu ära. Nüüd aga tänu sinule, minu kõige armsamale fotograafile ja elu esimesele fotosessioonile, tuleb öelda, et tõesti argipäev lausa VAJAB muinasjutte. Vaatan peeglisse hoopis teistmoodi kui varem.

joy1

Marje-Kreet:

Fantastilised pildid!! Super-super töö, olen rõõmus, et siiski ette võtsin selle, kuigi ei olnud oma parimas vormis, aga tõid kõik head küljed välja!!! Ma olin ikka väga positiivselt üllatunud, et suudan nii loomulikult ja vabalt pildile jääda. Juhendamine oli ka väga professionaalne ning meie koosveedetud aeg meeldejääv!

Mega miljon tänu! Pean veel toibuma neist, tõesti väga ilusad :)

FOT_7767a

Maia:

Maria tekitab fotosessioonil tunde, et fotomodell olla ongi nii lihtne ja igaüks saabki hakkama :-) Rahulikkus ja oskuslikkus tekitavad hea emotsiooni ka fotografeeritaval. Soovitan, jäime lõpptulemusega väga rahule. Maria tehtud piltidest tekkis koju koheselt fotosein, mida on väga mõnus imetleda ja unistada, sest muinasjutud saavad tõepoolest tõelisuseks.

FOT_6012a

Liisi:

 Appi olen sõnatuuuuu. Nii võrratud lihtsalt. Uskumatu. Aitähh, tuhat korda! Kõik tuttavad ja sõbrad ka muudkui ahhetavad, te olete võlurid seal, saan nii palju komplimente piltide eest. Üleni fantastiline kogemus algusest lõpuni! Aitähh Maria :)

Liisi

Helena:

Aitäh Maria! Mul pisar silmanurgas ja jälle liblikad põues oma armsa kaasaga. Valminud fotod on suurepärased. Uhke neid pere ja sõpradega jagada. Pärast piltide saamist tekkis korraks kurb tunne, et varem pildistamas ei ole käinud. Loodan, et sellest saab ilus traditsioon.

helenaindrek

Hanneloore:

Maria, väga armas fotograaf, kes jäädvustas minu beebiootuse sessiooni , jäin väga rahule. Nii professionalset juhendamist pole ma varem fotograafilt saanud, pildistamine sujus tänu selle nii hästi, mille tulemust on ka piltidelt näha. Ma soovitan soojalt temaga pildistamaminna, tänu tema heale juhendamisele ja heale silmale , saate kindlasti suurepärased pildid :) Peagi loodan uuesti kohtuda !

FOT_0041

Helle:

Meil on ääretult hea meel, et avastasime Maria, suurepärane fotograaf,kes teeb oma tööd südamega ja tulemus on üle ootuste – saime fantastilised fotod! Kindlasti plaanime tema teenuseid kasutada ka tulevikus. Oleme väga tänulikud!

FOT_9320
Helen (Kadi ema):

Saime tuttavaks ühe imearmsa, sooja ja toreda fotograafiga. Väljas oli väga külm, aga koostöö Kadi ja Maria vahel sujus nii hästi. Super äge õhtu. Oleme kodus kõik väga lummatud. Nii ilusate lahenduste ja töötlustega pildid. Super oled. Soovitan kindlasti Mariat kui tahad endast mälestuseks romantilist ja õrna fotot.

kadi4

Merilin:

Imeline fotograaf! Oleme nüüd korduvalt koostööd teinud ja tulemuseks on unustamatud mälestused imeliste piltide näol. Mina olen super rahul ja kindlasti kohtume ka edaspidi. Aitäh, et eilse päeva imeliseks muutsid, juba ootan et saaks õue pildistama. Sa kohe oskad sellised sooje ja loomulike pilte teha.

siluett rannas, mere ääres, fotograaf viimsis, fotograaf tallinnas,

 

Mariann:

Väga positiivne kogemus. Kiire ja asjakohane juhendamine, mille tulemus on ka piltidelt näha. Järgmine kord kasutaks kindlasti stilisti, et veelgi muinasjutulisem seeria saada.

beebiootus rannas, fotograaf tallinnas, fotograaf viimsis, romantilised fotod, naiste fotograaf,

Karoliin:

Ma olen nii ülihäppi nende piltide üle, väga ilusad ja talvised.. Täpselt nagu soovisin :) Hästi tabatud ja töödeldud! Kindlasti olen rahul saadud kogemusega ja tagantjärgi tasus õues külmetamine ikka ära!

FOT_6879

Liisa:

Maria on mõnusalt naiseliku ning romantilise stiiliga fotograaf.Ta jäädvustas minu beebiootuse pildid ja jäin nendega väga rahule. Lisaks oli teenindus väga kiire ja sõbralik.
Näha on, et ta naudib oma tööd :)

FOT_5353

Kaidi:

Aitäh Sulle. Vau Maria! Uskumatu kui ilus foto ja töötlus. Kindlasti kohtume veel, kui kevadpäike piiluma hakkab. Nii ilusaid pilte mul polegi kunagi olnud, ausalt. Tõeliselt VAU!

FOT_7392