Argipäev vajab muinasjutte


Tere!

Olen Maria – naiste ja laste fine art portreefotograaf.

Juba lapsena meeldis mulle joonistada ja maalida, käisin ka kunsti eriklassis ning minu tööd kaunistasid tihti koolimaja seinu. Peale keskkooli viis elu mind kunstist väga kaugele ent jõudsin selle valdkonna juurde tagasi 10 aastat hiljem – maalimisoskused on ununenud kuid olen selle oskuse suunanud fotograafiasse – armastan luua fotosid mis näeksid Sinu kodu seinal välja nagu maalid.
Fotograafiani jõudsin läbi hobi – andsin sellele hobile sõrme, võttis käe ja selle üle on mul ainult hea meel.  Peale teise lapse sündi, emapuhkuse ajal alustasin töötamist fotograafina. See edukaks osutunud “katseaeg” tõestas, et endisele kontoritööle naasma enam ei pea ja saan pühenuda sellele mida tõeliselt armastan. Olen iseõppinud ja vabakutseline, fotomaailmas alates 2012 aastast, elan ja töötan Tallinnas. Meeldib pildistada väljaspool stuudiot – looduses, rannas, mõisades, et luua fotod, mis koos keskkonnaga räägiksid oma muinasjutulist lugu (seda ka sügisel ja talvel) – arvan ise, et just õuepildid on minu portfolios ka need kõige erilisemad ja huvitavamad. Ema ja endise modellina olen põiminud oma fotodesse nii laste siirast olekut kui ka moefotograafiast inspireeritud glamuuri, igal sessioonil valin hoolikalt nii poose, tausta kui ka valgust, samuti panen suurt rõhku fototöötlusele.

Usun, et nii nagu iga kunstnik, paneb ka fotograaf oma piltidesse killukese iseendast – seega naised minu fotodel on alati naiselikud ja enesekindlad. Ootan Sind endaga pildistama, et näidata kuidas mina Sind näen ja peale seda õpid ka ise ennast nägema hoopis uues valguses!

Argipäev vajab muinasjutte…

Rõõmsate kohtumisteni!

Jälgi mind sotsiaalmeedias