Tere

Olen Maria, portreefotograaf.

Fotomaailmas alates 2012 aastast, on olnud üks põnev teekond oma unistuste tööni – tänaseks on endisest kontorirotist saanud elukutseline täiskohaga fotograaf. Teen ja loon seda mis on minu kutsumus ning mida tõeliselt armastan ja naudin!

Eelkõige spetsialiseerunud pildistama naisi ja lapsi: jäädvustan suurima rõõmuga Sinu ilu, beebiootuse või lapse portreed. Armastan luua muinasjutulisi pilte lihtsates kohtades ja lihtsatest hetkedest. Eelistan õues pildistamist, igal aastaajal on oma võlu mis tuleb osata välja tuua – olgu pildistamiskoht keset raagus oksi, lumist metsa või lilleaasal. Minu eesmärk on luua sinust maagilised fotod mis tekitaksid sellise “vau” efekti, et leiaksid nende seast ka pildi mis suure lõuendina kodu seina kaunistaks – kunstiteos Sinust endast! Ootan Sind endaga pildistama, et näidata kuidas mina Sind näen ja peale seda õpid ka ise ennast nägema hoopis uues valguses.

Argipäev vajab muinasjutte…
Rõõmsate kohtumisteni :)

TEISED MINUST

Olen varem ka pildistamas käinud, kuid pole varem tundnud, et fotograaf oleks sama palju olemas ja valmis ajurünnakuteks, kasvõi kell 10 õhtul ehk siis fotograaf oli väga abivalmis ja koostööaldis.
Fotograaf juhendas ja kõik käis väga kiiresti. Portreefoto puhul ideaalne. Tundsin ennast väga hästi. Tulemus on 100% nii nagu ootasin.

Ethel
Ethel

Suurepärane kogemus, mida iga naine võiks kogeda, et end tunnikese muinasjutu printsessina tunda :) Maria jagas palju kasulikke juhiseid, kuidas riietust ja kogu komplekti ette valmistada, sellest oli väga palju abi. Sessioon möödus mängleva kergusega. Kui on tegemist inimesega, kes ei tunne end piltidel poseerides kõige mugavamalt, siis Maria tegi elu väga lihtsaks – andis täpsed juhiseid millist poosi võtta, kuidas nägu hoida, kuhu vaadata jms.

Eveli
Eveli

Maria on lihtsalt suurepärane. Lisaks sellele, et ta on inimesena nii soe, armas ja sõbralik, on ta ka üliandekas fotograaf. Tema tehtud pildid on lihtsalt võrratud ja paremaid ei oska tahtagi. Kui pildistamas oled, siis enam vähem aimad millised pildid tulevad. Kui aga pildid kätte saad, kukud pikali, kuna ettekujutusest on asi heas mõttes kaugel. Sa lood tõesti igast fotost muinasjutulise hetke. Ja näha on, et paned sinna ka killukese oma hingest miks need muidu nii lummavad on :)

Gertrud
Gertrud

Sain supper elamuse! Sinu koostööpartner meikar oli väga hea ja Sinu kohta võin öelda piltlikult, et suudad panna ka karu tantsima, teed tõesti ilusaid pilte!

Gisela
Gisela

Üks parimaid fotosessioonikogemusi. Samuti suurepärane töötlus ja lõpptulemus. Mulle meeldib suhtumine, et masstoodang ja liinitöö pole Sinu rida ning iga sessioon on unikaalne. Jätka samas vaimus. Ma olen veendunud, et me kohtume veel.

Sirli
Sirli

Fantastilised pildid!! Super-super töö, olen rõõmus, et siiski ette võtsin selle, kuigi ei olnud oma parimas vormis, aga tõid kõik head küljed välja!!! Ma olin ikka väga positiivselt üllatunud, et suudan nii loomulikult ja vabalt pildile jääda. Juhendamine oli ka väga professionaalne ning meie koosveedetud aeg meeldejääv!

Mega miljon tänu! Pean veel toibuma neist, tõesti väga ilusad :)

Marje-Kreet
Marje-Kreet

Maria tekitab fotosessioonil tunde, et fotomodell olla ongi nii lihtne ja igaüks saabki hakkama :-) Rahulikkus ja oskuslikkus tekitavad hea emotsiooni ka fotografeeritaval. Soovitan, jäime lõpptulemusega väga rahule. Maria tehtud piltidest tekkis koju koheselt fotosein, mida on väga mõnus imetleda ja unistada, sest muinasjutud saavad tõepoolest tõelisuseks.

Maia
Maia

Saime tuttavaks ühe imearmsa, sooja ja toreda fotograafiga. Väljas oli väga külm, aga koostöö Kadi ja Maria vahel sujus nii hästi. Super äge õhtu. Oleme kodus kõik väga lummatud. Nii ilusate lahenduste ja töötlustega pildid. Super oled. Soovitan kindlasti Mariat kui tahad endast mälestuseks romantilist ja õrna fotot.

Helen
Helen

Maria, väga armas fotograaf, kes jäädvustas minu beebiootuse sessiooni , jäin väga rahule. Nii professionalset juhendamist pole ma varem fotograafilt saanud, pildistamine sujus tänu selle nii hästi, mille tulemust on ka piltidelt näha. Ma soovitan soojalt temaga pildistamaminna, tänu tema heale juhendamisele ja heale silmale , saate kindlasti suurepärased pildid :) Peagi loodan uuesti kohtuda !

Hanneloore
Hanneloore