Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data01/virt37773/domeenid/www.fotovili.ee/htdocs/wp-content/themes/oshin/functions/widget-functions.php on line 77
Tingimused | Lastefotograaf Maria Kruusenvald
Tingimused
Tingimused

Fotosessiooni broneeringu arve tuleb tasuda koheselt, fotosessiooni broneerides. Ülejäänud osa fotosessiooni hinnast kuulub tasumisele peale pildistamist ning enne piltide kättesaamist. Broneerimistasu ei ole tagastatav kui klient tühistab sessiooni. Haigestumise vms korral saab sessiooni edasi lükata ühe korra ja max ühe kuu võrra. Kui on planeeritud õues pildistamine, tuleb olla valmis sessiooni edasilükkamiseks halva ilma tõttu.
Fotod töötluseks valib välja fotograaf, töötlemata pildid ei kuulu avalikustamisele ega müügiks. Lõpptulemus oleneb kliendi ja fotograafi omavahelisest koostööst, asukohast, valgusest (e kellaajast millal pildistada), kaasavõetud riietest, jumestusest/soengust, seega soovitan usaldada asukoha ja kellaaja valikut fotograafi poolt, samuti kasutada professionaalse jumestaja teenust. Klient saab aru, et fotograafia on kunst ning valminud fotod on fotograafi nägemus temast, ei aksepteerita hilisemaid pretensioone fotode värvigamma, taustade valiku vms osas. Enne sessiooni broneeringut palun tutvuda kodulehel, facebookis ja blogis tehtud töödega ning veenduda, et piltide stiil vastaks Teie maitsele. Fotograafil on õigus keelduda kliendi poolt pakutud ideedest mis ei ühti fotograafi käekirjaga.
Tulles pildistama väikeste lastega, peavad nad olema puhanud ja söönud, kuid siiski tuleb arvestada ka sellega, et kõik lapsed ei ole fotograafiga väga koostööaltid (eriti kehtib beebide alates 1 kuu ja 2-4 a laste puhul). Lapse käitumise eest fotosessioonil ei võta fotograaf endale vastutust. Kui laps kategooriliselt keeldub olema piltidel, on tujust ära vms siis on võimalus peresessiooni asemel jätkata portreesessiooniga emast üksi ning teha isaga koos paaripilte.
Fotovili Oü jätab endale õiguse kasutada tehtud fotosid ettevõtte reklaamiks, portfolios, osaleda fotokonkurssidel jms. Sama õigus kehtib koostööpartneritele (jumestaja, stilist, riiete laenutajad). Fotod on kaitstud autoriõigusega, seega on keelatud neid ise retuzheerida (sh ka instagrami filtrid jms), lõigata, eksponeerida näitustel, avalikes kohtades jms . Fotod on mõeldud kasutamiseks isiklikuks otstarbeks, äriliste eesmärkide puhul teen eraldi pakkumise.
Fotovili Oü-l on õigus teha muudatusi hinnakirjades, muudatused ei rakendu juba tehtud broneeringutele.