SINU KOGEMUS…

Pakun oma klientdele Fine Art fotosessiooni kogemust, st mul on kindel visioon ja stiil mismoodi ning kus pildistan. Sessioonid on mõeldud max ühele perele (ema ja isa lastega), eelkõige olen spetsialiseerunud aga portreefotodele – ka perepildistamise puhul on suurem rõhk laste portreedel kui grupifotodel. Minu eesmärk on teha Sinust maagilised fotod mis tekitaksid sellise “vau” efekti, et leiaksid nende seast ka pildi mis suure lõuendina kodu seina kaunistaks – kunstiteos Sinust endast!
Armastan lihtsust – riietuses, poosis, asukohas. Portree puhul on kõige tähtsam inimene ise, seega ei armasta kasutada väga palju rekvisiite, oma fotod püüan huvitavaks muuta keskkonna, erilisema fototöötluse ning õige valgusega. Üle kõige meeldib pildistada looduses – igal aastaajal on oma võlu mis tuleb osata välja tuua. Ei tasu alahinnata raagus sügist või varakevadet, ka siis on võimalik õues saada väga imeline tulemus. Lisaks loodusele meeldib väga pildistada inimeste endaga seotud kohtades, nt kui Sul on huvitav aed, maamaja või kodukant siis tulen hea meelega Sind sinna pildistama.

Samuti on võimalik teha pildid ka stuudios, sellisel juhul on tulemus pigem klassikaline. Kas eelistada õue või stuudiosessiooni, oleneb konkreetsest ideest ja piltide otstarbest. Aitan Sul leida õige variandi.
Riietuse valikuks saadan Sulle enne pildistamist endapoolsed nõuanded mis pildil hästi toimib ning minu käekirjaga sobib. Soovitan lugeda ka Korduma Kippuvaid Küsimusi

Kingi üks eriline päev iseendale või oma tütrele. Soovin Sulle näidata, et pildistamine kulgeb loomulikult ja vabalt ning kui lõpuks hoiad käes reaalset tulemust, siis on see päev igati väärt ettevõtmine. See on unustamatu kogemus ja ajatu mälestus – nii endale kui ka lähedastele kes Sind armastavad! Vaata videot ja veendu ise…